Ballina / Show Bizz / Muzike / Mentor Haziri realizon këngen “When I hear your name” me producent irlandez ( Video)

Mentor Haziri realizon këngen “When I hear your name” me producent irlandez ( Video)

Mentor Haziri i njohur për muziken pop ka realizuar këngën e tij të radhës në gjuhën angleze, “When I hear your name”. Mentori njihet për performancen e tij në grupin ” Kthjellu”.

Mentor Haziri, që tani bën solo-karrierë dyfishe, në mes të Irlandës dhe Kosovës, ka realizuar këngën e tij e ka realizura me orkestrën e televizionit irlandez RTE.

Kënga është realizuar me “Ventury Studios” të Irlandës, ndërsa  muzika është punuar nga Keith Cullen JJ Daly, i cili ka shkruar  edhe tekstin e kësaj kënge.

 

/MegaPress.AL/

 

 

Shikoni gjithashtu

Lirim Ramosaj shpallet Mister Zvicrra

Triumfet e shqiptarëve në çifarë do fushe nuk kan të ndalur. Shqiptarët prezentojnë vendet e …