Ballina / Teknologji / Aplikacione / SnapChat shkel privatësinë

SnapChat shkel privatësinë

Një përditësim në rrjetin social Snapchat – që tregon imazhe të publikuara në një hartë të kërkueshme – ka ngritur shqetësime për cenimin e privatësisë midis prindërve, raporton BBC.

 Snap Map u lejon njerëzve të kërkojnë vende të tilla si shkollat dhe të shohin video dhe fotografi të postuara nga fëmijët brenda. Gjithashtu, u lejon njerëzve të gjejnë “miqtë” e tyre në një hartë që është mjaft e saktë për të përcaktuar se ku jetojnë ata.

Shikoni gjithashtu

Dalin në shitje modelet më të reja Samsung Galaxy S9 dhe S9+

Samsung Galaxy S9 dhe S9+ vijnë me ekran Infinity Super AMOLED me rezoulicon Quad HD.  …

4 Komentet

  1. History of generic pills for cheap cialis FFFFFFC3FFFFFFBCberdosiert cheaest professional world wide no .

  2. cialis 20 mg how to use generic , online pharmacy for cialis .

  3. wh0cd1203188 cialis

  4. wh0cd1203188 vasotec

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.